Home Aktualitet Imazh i hijsh...

Imazh i hijshëm mbi lagunën e Kune Vainit (FOTO)

119
0

Kryeministri Edi Rama ka postuar pamje fantastike nga laguna e Kune Vainit në Lezhë.

“Dhe me këtë imazh të hijshëm mbi lagunën e Kune Vainit, një prej perlave të gjerdanit të zonave tona të mbrojtura, ju uroj ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit