Home POLITIKE Ironia e Taul...

Ironia e Taulant Ballës: Sot janë të tretat e revolucionit

148
0

Kreu i deputetëve të PS-së, Taulant Balla ka reaguar lidhur me protestën e opozitës që u mbajt të shtunën në Tiranë.

Në një prononcim për mediat nga kryesia e Kuvendit, Balla tha:

Shqipëria ka ca tradita dhe pas dështimit të protestës, revolucionit të ditës së shtunë në Shqipëri në këto raste bëhen dhe të tretat, sot janë të tretat.

Nuk e di për çfarë arsye duhet protestuar te Kuvendi apo meqë revolucioni ia doli të shtunën dhe rrëzoi regjimin, tani pas suksesit të së shtunës do rrëzojmë dhe Rajshtagun“.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit