Home ShowBiz Ish-basketbol...

Ish-basketbollisti dhe moderatori nga Gjakova Shpat Kërleshi, banori më i ri i Big Brother Vip

773
0

Shpat Kërleshi është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, ku ish-basketbollisti dhe moderatori nga Gjakova nis rrugëtimin dhe sfidën për të fituar çmimin e madh. Të githë banorët janë në televotim për më të preferuarin. Banorët më pak të preferuar, do kalojnë në nominim “Prime” e ardhshëm.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit