Home Aktualitet Ish-prokurori...

Ish-prokurori që nuk kaloi Vetting-un, sot mbeti i plagosur. Do t’i nënshtrohet operacionit

8
0

Adriatik Cama, ish-Prokurori i Tiranës i cili nuk e kaloi Vetting-un, sot është me profesion avokat, dhe ka marrë në mbron ish-policin Nevaldo Hajdaraj, i cili në 8 dhjetor vrau të riun Klodian Rasha. Në ngjarjen e sotme që ndodhi pranë Gjykatës së Tiranës, ai beti i plagosur dhe aktualisht është në spital jashtë rrezikut për jetën, por do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Ben Blushi: OTELLO!

0

Lajmet e Fundit

Te Fundit