Home Aktualitet Iu gjet kokai...

Iu gjet kokainë në makinë, arrestohet efektivi i policisë në Tiranë

14
0

3 persona janë arrestuar pranë rrugës së Kosovarëve në Tiranë, pasi u kapën me kokainë në makinë, ndërsa njëri prej tyre duhej të ishte nën masën e arrestit të shtëpisë.

Mes personave të arrestuar është edhe Elefterios Sullaj, oficer i patrullës së përgjithshme në komisariatin e policisë numër 2 në Tiranë. Dy të arrestuarit e tjerë janë miq të tij, M. Zhegu dhe E. Tafa.

Arrestimi i tyre erdhi pas disa muajsh hetime të SPAK me metoda proaktive.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit