Home Ekonomi Ja me sa shit...

Ja me sa shitet e blihet Euro dhe Dollar sot në treg – 26 nëntor 2023

633
0

Sot, më 26 Nëntor 2023,

Dollari amerikan blihet me 93.5 lekë dhe shitet me 94.7 lekë.

Euro blihet me 102.3 lekë dhe shitet 103.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 105.3 lekë, ndërsa në shitje me 106.8 lekë.

Paundi britanik blihet me 117 lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68 lekë, ndërsa në shitje me 70.5 lekë.

Të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Ekonomia

Më shumë nga Ekonomia

Lajmet e Fundit

Te Fundit