Home Euro 2020 Ja përballjet...

Ja përballjet dhe datat e 8 ekipeve më të mira të Europianit të futbollit

25
0

Me largimin e mbrëmshëm të Gjermanisë dhe të Suedisë, ja 8 ekipet se si do të ndeshen dhe datat:

Me datë 2 korrik

Ora 18.00: Zvicër-Spanjë

Ora 21.00: Belgjikë- Itali

Me datë 3 korrik 

Ora 18.00: Çeki-Danimarkë

Ora 21.00: Ukrahinë-Angli

 

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit