Home Aktualitet Ja rrugët e T...

Ja rrugët e Tiranës ku aktualisht po punohet me shtrimin e trotuareve (FOTO)

66
0

Ekipi i Mirëmbajtjes së Trotuarëve dhe Kullimit të Ujërave të Shiut ka vijuar punën në disa pika të ndryshme të Tiranës për rehabilitimin e disa zonave.

Aktualisht ata janë vendosur në rrugët “Xheladin Beqiri” dhe “Frosina Plaku” në zonën e Farkës ku po punohet për rehabilitimin e trotuareve.

Paralelisht puna po vijon për riparimin e trotuareve në rrugën “Fortuzi” dhe si riparimin e mozaikut të guralecëve në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit