Home Aktualitet Ja si përgjig...

Ja si përgjigjet Presidenti Bajram Begaj kur pyetet për Çamerinë

2
0
Blendi Fevziu ka postuar videon me përgjigjen e Kryetarit të Shtetit Shqiptar në New York:”Presidenti Shqiptar Bajram Begaj eshte pyetur dje nga Marko Kepi, president i Albanian Roots ne Nju Jork per ceshtjen e Çamerise.
Po cfare mendon Presidenti i Shqiperise per kete ceshtje dhe si eshte pergjigjur ai? Ndiqeni videon e bere dje ne Nju Jork”- shkruan në postimin e tij Blendi Fevziu.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit