Home Kosova Jakup Krasniq...

Jakup Krasniqi takon për herë të parë mbesën në Hagë, “Zemra e mbushur me dashuri”

23
0

Ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, ka takuar  për herë të parë mbesën e tij Toska, ka njoftuar vajza e tij.

Gresë Krasniqi në një postim në Facebook ka dhënë detaje rreth këtij takimi me plot emocione.

“Sot babanë e ka vizituar mbesa e tij e parë, Toska jonë e bukur, vajza e Altinit dhe Elizabetës! Ka qarë, ka qesh e ka fjetur në krahët e gjyshit. Sot babai zemrën e ka të mbushur me dashuri”, ka shkruar ajo.

Ish-krerët e UÇK-së, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi ndodhen në Hagë për kinse krime lufte. /Telegrafi/

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit