Home ShowBiz ”Je nën...

”Je nënë e 3 fëmijëve”, Arbana Osmani i jep përgjigje komentueses që e kritikoi për veshjen

40
0

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani publikoi një foto në Instagram e veshur shumë elegante. E mes komenteve të shumta, kishte nga ata që e kritikonin se nuk duhet të vishet në këtë mënyrë se është nënë e 3 fëmijëve.

“Epo kështu e kanë VIP-at, zbulohen në disa pjesë të trupit dhe mbi të gjitha harrojnë edhe shqipen. Pak nga pak po humbas respektin që kam për ty. Mos harro je nënë e 3 fëmijëve”,i shkruan dikush Arbanës e cila nuk ka ngurruar t’i kthejë një përgjigje.

“Një grua mund të ketë edhe 7 fëmijë e prap të vishet si t’i dojë qejfi. Ashtu siç vishet një burrë të cilit ti kurrsesi s’do ia lije këtë koment”,-i përgjigjet moderatorja Osmani.

Më pas moderatorja ka ndarë edhe një screenshot në Instastory duke shkruar: “Deri “sa fëmijë” mund të veshësh çfarë të do qejfi?”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit