Home ShowBiz Jennifer Lope...

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetri

11
0

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po udhëtojnë nëpër Europë me jahtin 130 milionë dollarë duke vijuar ende festën e 52-vjetorit të J.Lo.

Së fundmi, ata janë ndaluar për një darkë romantike në Nerano të Italisë, ku janë fotografuar tejet të lidhur me njëri-tjetrin.

Që nga dita e ribashkimit të tyre, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, kanë qenë në qendër të vëmendjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit