Home ShowBiz Jennifer Lope...

Jennifer Lopez tërheq vëmendjen e kalimtarëve (FOTO)

19
0

Ajo është një nga personazhet e njohur më të përfolur të momentit, për shkak të rikthimit te ish-partneri, por edhe pamjes së saj fizike.

E kemi fjalën për këngëtaren dhe aktoren e njohur, Jennifer Lopez, e cila ditën e djeshme, ka mahnitur kalimtarët me paraqitjet e saj në rrugët e Beverly Hills.

Këngëtarja bukuroshe, ka bërë pazar, në këtë zonë dhe ka tërhequr padyshim vëmendjen e fansave.

Këngëtaren e shoqëronte edhe vajza e saj, Ema, që ka një ngjashmëri të madhe me të ëmën.
Ajo çka vihet re në fotot e publikuara në media, është trupi i tonifikuar i artistes, për të cilën, ajo ushtrohet me orë të zgjatura në palestër. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit