Home Aktualitet Jetmiri ndrys...

Jetmiri ndryshon mendim, del përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother”

584
0

Jetmiri ka lënë përfundimisht garën e Big Brother, dhe është larguar papritur nga shtëpia. Ai tha se do të qëndrojë, duke shtuar se do të zgjedhë se më kë do të komunikojë.

Por më pas teksa banorët po diskutonin për lojën e tij, duke iu kthyer kundër, në një moment të caktuar të diskutimit, ai u ngrit në këmbë dhe u largua përfundimisht.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit