Home ShowBiz Jetmiri nis s...

Jetmiri nis su*met, e para është Ori: Të mëshiroj për injorancën, znj. deputete

459
0

Jetmir Salaj që pas daljes me dëshirë nga shtëpia e ”Big Brother Albania Vip 3”, të shtunën e 20 prillit, ende nuk ka mbaruar me shpërthimet e tij ndaj produksionit dhe qartazi, s’e ka kursyer as Ori Nebijajn, opinioniste e këtij edicioni të spektaklit.

Përmes një postimi në Instagram, Jetmiri u shpreh: “Ti je turp dhe thjesht të mëshiroj për injorancën tënde znj. Deputete”, referuar faktit që Ori është në të njëjtën kohë edhe deputete në Kuvendin e Shqipërisë.

Jetmiri ka bërë edhe një reagim ndaj ish-banorëve të tjerë, të cilët ishin të ftuar në “Big Brother Fun Club”, ku u shpreh: “Zot, mëshiroji se nuk dinë ç’po flasin”. Ai mori vendimin për t’u larguar nga shtëpia e “BBVA 3”, pas pretendimeve se ka bërë “cirk” për të pasur vëmendje dhe se reality shoë nuk ka standarde.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit