Home Aktualitet ”Ju e p...

”Ju e përdorni si akullore, unë si shkop”, Salianji sh*rr me socialistët për ndërhyrjet në sistemin TIMS

48
0

Në vend që të nxjerrin provat për ndërhyrjen në sistemin TIMS për grupet kriminale, në komisionin hetimor parlamentar pati debate mes kreut të komisionit, Ervin Salianji dhe nënkryetarit, deputetit të PS-së Toni Gogu.

Gogu: Si e keni siguruar informacionin paraprak…

Salianji: Një sekondë! Mbledhjen e drejtoj unë dhe nuk ia kam dhënë fjalën. Unë e përdor si shkop dhe jo si akullore si ju! Bëni pyetjet tek unë pastaj shkoni aty. Avash avash. Z.kryetar që bën zhurmuesin. Sapo morët vesh se cilët janë kërkesat për informacion fap kërcyet. Ekspertët nuk janë në pozicionin e dëshmitarëve dhe as ju mbi palët.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit