Home ShowBiz ”Ju kër...

”Ju kërkon ndjesë për lotët e vajzës”, takimi i Romeos me babain e Heidit: Kisha merakun…

55
0

Babai i Heidi Bacit vizitoi banoren në natën finale të “Big Brother Albania VIP 3”.

Nuk mund të mungonte takimi i tij me Romeon, i cili ishte tejet emocionues. Romeo i kërkoi ndjesë Heidit për çdo lot që ajo ka derdhur në shtëpi.

“Do doja të kërkoja shumë ndjesë për çdo lot që Heidi i ka prej meje. Kam pas merakun e prindërve që jeni ju dhe Lajlja, shoresoj dhe do lutesha që Heidit mos ti shikoni asnjëherë lotët”-u shpreh Romeo i emocionuar.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit