Home ShowBiz Juli apo Egla...

Juli apo Egla, kë preferon publiku? Ku do shkojë çifti Heidi-Romeo? Të papritura sonte në ”Big Brother Vip”

757
0

Spektakli i “Big Brother Albania Vip 3” premton edhe mbrëmjen e sotme shumë surpriza, teksa një pjesë e banorëve kanë mbushur 100 ditë qëndrimi brenda në shtëpi.

Avantazhi i Julit përball dy kundërshtarët e vjetër! Cilin preferon publiku, një muaj para finales së 25 majit? Atë apo Eglën?

Një rrëfim rrëqethës nga Françeska. Një përballje kokë më kokë mes Heidit dhe Julit, pse u prish miqësia?

Si është pritur nga banorët pajtimi Romeo-Meriton? Ku do ta dërgojë Vëllai i Madh çiftin Heidi-Romeo? 2 emra dhe 2 arsye, kë do të nominojnë banorët?

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit