Home Aktualitet Kabina elektr...

Kabina elektrike në flakë, dhjetëra familje në errësirë

190
0

Mbrëmjen e sotme, një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët në lagjen “Kastriot Muço“ në Fier. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe policia, dhe dyshohet se shkak është bërë ngarkesa në rrjetin e shpërndarjes së energjisë. Dhjetëra familje kanë mbetur në errësirë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit