Home Aktualitet Kandidati i P...

Kandidati i PS në Kukës fiton 13025 vota dhe i Berishës, 7431 vota

5
0

Përfundon zyrtarisht procesi i numërimi i fletëve të votimit në garën për kryetarin e bashkisë së Kukësit.

Në 74 kuti të numëruara nga 74 që janë në total, rezulton se Albert Halilaj i Partisë Socialiste ka grumbulluar 13025 vota, ndërsa Emri Vata, kandidati opozitar i koalicionit “Bashkë Fitojmë” ka marrë 7431 vota.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit