Home Aktualitet Kapen me 10 k...

Kapen me 10 kg drogë në makinë, arrestohen dy persona në Korçë

32
0

Dy shtetas janë vënë në pranga këtë të enjte nga Policia në Korçë, pasi janë kapur me lëndë narkotike.

Mësohet se dy shtetasit janë ndaluar nga Policia në aksin rrugor Korçë-Voskopojë, dhe gjatë kontrollit në mjet u është gjetur një sasi prej 10 kg lëndë ndakotike e dyshuar kanabis sativa.

Droga është sekuestruar nga Policia, ndërsa shoferi i mjetit dhe një tjetër person që udhëtonte me të janë shoqëruar për veprime të mëtejshme proceduriale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit