Home Aktualitet Karnavalet në...

Karnavalet në Shkodër

176
0

Kreu i bashkisë së Shkodrës, Benet Beci ka publikuar një video dhe tregon që dhjetëra vullnetarë po bëjnë gati maskat që do të shpërndahen tek qytetarët për ditën e Karnavaleve. ”Dhjetra vullnetarë po bëjnë gati maskat që do t’iu shpërndahen qytetarëve në rrugët e shkodrës nkarnaval. Festa ka nisur”,-shkruan Beci.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit