Home Aktualitet Katër dhu*ues...

Katër dhu*uesit e Mëngjesit, mësohen emrat. Gjendja e avokatit e rëndë dhe është futur në intubim

3736
0

Mësohen edhe emrat e 4 autorëve që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi. Autorët e identifikuar nga policia janë; Romario Tabaku, Dorian Alia, Drivald Alia, Elton Kasaj. Avokati u dhunua mëngjesin e sotëm jashtë kopshtit ku sapo kishte dërguar fëmijën, në zonën e ish-Bllokut. Mëngjesi ndodhet aktualisht në spitalin e Traumës, ndërsa mjekët pohojnë se gjendja e tij është e rëndë dhe se është futur në intubim.

FOTO/ Dhu*uesit që bënë për spital avokatin Sokol Mëngjesin

U dhunua nga 3 persona, avokati Sokol Mëngjesi futet në intubim

Goditet nga disa persona avokati i Berishës. Autorët i bënë “pritë” pranë kopshtit të djalit

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit