Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor 22 shkurt. Me sa shiten dhe blihen euro e dollari

364
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.5 lekë.

Euro do të blihet me 114.9 lekë dhe do të shitet me 115.5 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 130 lekë dhe do të shitet me 131 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit