Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor 24 dhjetor. Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

4657
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.1 lekë dhe shitet me 108.1 lekë.

Ndërkohë euro blihet me 113.7 lekë dhe shitet me 114.4 lekë.

Paundi britanik ka pësuar një rënie të ndjeshme. Sot ai blihet me 128.4 lekë dhe shitet me 130.2 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit