Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor, 29 gusht. Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

8
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.3 lekë dhe do shitet me 102 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 108.6 lekë dhe do shitet me 110 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 113 lekë dhe do shitet me 114.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 125.8 lekë dhe do shitet me 127.6 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit