Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor për ditën e sotme. Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

7572
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.5 lekë, duke shenuar rritje.

Monedha evropiane euro do të blihet me 112.8 lekë dhe do të shitet me 113.4 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 112.7 lekë dhe do të shitet me 113.7 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 127.9 lekë dhe do të shitet me 129 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit