Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor, 5 gusht. Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

21
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 92.7 lekë dhe do të shitet me 94.2 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 102.4 lekë dhe do të shitet me 103.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 105.8 lekë dhe do të shitet me 107 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 117.5 lekë dhe do të shitet me 119 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit