Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor 5 janar. Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

5901
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.7 lekë dhe shitet me 108.8 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 114.5 lekë dhe shitet me 115.4 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik ka pësuar dobësim. Sot ai blihet me 129.2 lekë dhe shitet me 130.7 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit