Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor, 8 gusht. Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

66
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93.9 lekë dhe do shitet me 95.2 lekë.

Ndërkohë monedha evropian do të blihet me 103.3 lekë dhe do të shitet me 104.2 lekë.

Franga zvicerane sot do blihet me 106.8 lekë dhe do të shitet me 108.5 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 119 lekë dhe do shitet me 120.9 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit