Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor 8 shkurt. Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

112
0

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 107.8 lekë dhe do shitet me 108.7 lekë.

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.9 lekë dhe shitur me 116.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.5 lekë dhe shitet me 130.5 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit