Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor/ Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

210
0

Sot, më 12 shkurt 2024, dollari amerikan blihet me 95.9 lekë dhe shitet me 96.8 lekë.

Euro blihet me 103.4 lekë dhe shitet 104.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.1 lekë, ndërsa në shitje me 110 lekë.

Paundi britanik blihet me 120.6 lekë dhe shitet me 121.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.9 lekë, ndërsa në shitje me 72 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit