Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor për datën 2 dhjetor. Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

5167
0

Dollari amerikan është blerë këtë të premte, 2 Dhjetor, me 110.5 lekë dhe është shitur me 112.5 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar forcim.

Sakaq monedha evropiane Euro qëndron në të njëjtat nivele prej disa ditësh, ku blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 117.1 lekë.

Rënie të lehtë ka pësuar dhe paundi britanik, i cili sot blihet me 134.7 lekë dhe shitet me 136 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit