Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor për datën 26 nëntor. Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

8935
0

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 26 nëntor me 111.7 lekë dhe është shitur me 113 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar gjithashtu dobësim.

Paundi britanik sot blihet me 134.3 lekë dhe shitet me 135.5 lekë duke treguar dobësim.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit