Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor për ditën e sotme. Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

645
0

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 96 lekë dhe do shitet me 96.8 lekë.

Euro do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.2 lekë dhe do shitet me 110.1 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 120.7 lekë dhe do shitet me 121.6 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit