Home Aktualitet Këmbimi valut...

Këmbimi valutor për ditën e sotmë. Me sa shiten e blihen dollari dhe euro

2174
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.9 lekë dhe do shitet me 104 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 112.5 lekë dhe do të shitet me 113.0 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.3 lekë dhe do të shitet me 114.2 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 127.8 lekë dhe do të shitet me 129 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit