Home ShowBiz Këngëtarja Al...

Këngëtarja Alma Bektashi i jep fund martesës 25-vjeçare pas tradhëtisë nga bashkëshortit

47
0

Këngëtarja Alma Bektashi është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare. Teksa prej kohësh vetë këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj larg larg syrit të mendiave dhe publikut, tashmë ajo është rikthyer në vëmendjen.

Martesa e saj ka qenë dikur mjaft e komentuar për faktin se bashkëshorti i saj, Sokol Stafa, vendosi që të linte vendlindjen e tij Tiranën, për të jetuar në Prishtinë.

Mirëpo, duket se çifti i kanë dhënë fund martesës së tyre 25-vjeçare. Lajmi është i konfirmuar nga Panorama.

Ndërkohë në profilin e “Instagram”-it të Almës, vihet re se ajo nuk ka më asnjë fotografi me bashkëshortin. Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, një vajze të quajtur Anisa dhe djalit më të vogël Orest.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit