Home ShowBiz Këngëtarja am...

Këngëtarja amerikane Yung Miami vishet nga Valdrin Sahiti

6
0

Falë punës dhe talentit të tij, dizajneri Valdrin Sahiti, ka arritur të njihet dhe në tregun ndërkombëtar.

Së fundmi, ai është kujdesur për veshjen e këngëtares amerikane Yung Miami në eventin “Bet Awards”, i cili u mbajt mbrëmë.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku është veshur me një fustan të gjelbër, nën krijimin e Valdrin Sahitit.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit