Home ShowBiz Kiara kërkon ...

Kiara kërkon vetëm një nder të vogël nga Lori Hoxha dhe Arbana

260
0

Kiara Tito ishte një nga 3 banoret e nominuara për të dalë mbrëmë nga shtëpia e BBV, por në fillim të programit ishte Bledi Mane që la me dëshirën e tij shtëpinë.

Kiara ishte në rrezik më shumë se kurrë për të dalë duke parë që kishte përballë dy lojtarë të fortë si Luizi dhe Bledi, por fati i saj që u largua vetë gazetari.Tashmë mund ta themi me plot gojën që Kiara e ka siguruar finalen, ose të paktën gjsyëmfinalen, por qëllimi i saj i vërtetë në BBV nuk ka qenë as të krijojë lidhje dhe as të fitojë cmimin e madh.

Ajo ka hyrë në BBV thjesht për të fituar një kontratë pune në TCH, aty ku ka qenë në fillimet e saj në Top Select, por më pas e larguan në mënyrë të shëmtuar sic ka pohouar edhe vetë ajo.Programi që ka dëshirë të madhe të prezantojë Kiara është Përputhen që sezonin e ri me siguri do ndërrojë prezantuese dhe nuk do jetë më Bora Zemani.

Vetëm se ka një problem, Përputhen duket se i është premtuar edhe Efit, që është një format që e njeh mirë dhe do i përshtatej shumë. Tani i takon Lori Hoxhës të zgjedhë njërën mes dy vajzave.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit