Home Aktualitet Kjo është nën...

Kjo është nëna e katër fëmijëve që u vra nga burri me sopatë (FOTO)

46
0

Lumturie Bici, 50-vjeç, u vra nga bashkëshorti i saj me sëpatë në mënyrë makabre. Jeta e saj mbeti përgjysmë duke lënë pas 4 fëmijë. Vrasja në fshatin Dragostunjë të Librazhdit është e frikshme. Këtë krim e kanë zbuluar fëmijët, pasi kur ka ndodhur ngjarja ata nuk kanë qenë të pranishëm në banesë. Kur kanë ardhur e kanë gjetur nënën e vrarë në banesë dhe më pas babain e varur tek pema.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Ben Blushi: OTELLO!

0

Lajmet e Fundit

Te Fundit