Home Aktualitet Kokaina në ko...

Kokaina në kontenierin me fruta, Gykata e Posaçme lë në burg Bajron Gumenin

5
0

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka lënë në burg aksionerin kompanisë ”Alba Exotic Fruit”, Bajron Gumeni, të arrestuar pak kohë më parë për kapjen e kokainës në kontejnerin me fruta ekzotike në Portin e Durrësit.

GJKKO e ka lënë në burg Gumenin, i dyshuar për trafik ndërkombëtare droge në kuadër të grupit të strukturuar kriminal.

Avokati Baftjar Rusi ka kërkuar shfuqizimin e masës së sigurisë për Bajron Gumenin dhe dërgimin e çështjes hetimore në Prokurorinë e Durrësit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit