Home Aktualitet Kokainë nga E...

Kokainë nga Ekuadori, SPAK kërkon 13 vite burg për Ardian Begën, 18 për peshkatarin

32
0

SPAK kërkon dënimin me 13 vite burg për ish punonjësin e sigurisë në portin e Durrësit Ardian Bega dhe 18 vite burg për peshkatarin Altim Mystihaken.

Ata akuzohen si të përfshirë në trafikimin e 137 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqiperise. Me gjykim të shkurtuar dënimi I begës ulet në 8.8 vite  burg ndërsa i Mystihaken ulet në 12 vite.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit