Home Aktualitet Kozak është r...

Kozak është rrëmbyer me të vërtetë, policia sqaron videon ku shihet duke u rrahur

814
0

Del që reperi Kozak është rrëmbyer me të vërtetë nga shokët e një reperi kundërshtar, me të cilin ka pasur shkëmbime ofendimesh në rrjetet sociale.

Ai është futur me forcë në makinën e tyre, ndërkohë që në Instagram dhe YouTube është publikuar videoja ku Kozak keqtrajtohet dhe turpërohet nga 4 persona.

Policia e Tiranës informon duke thënë se e ka gjetur reperin dhe e kanë shoqëruar në komisariat për të dhënë deklarimin e tij në lidhje me ngjarjen. Është bërë identifikimi i autorëve të ngjarjes dhe po punohet për kapjen e tyre.

Rrëmbimi i “mbretit” të Instagramit, policia e Tiranës zbarkon në Allias (VIDEO)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit