Home Aktualitet BB/Kristi qën...

BB/Kristi qëndron në shtrat me Kejvinën, banorët i ngacmojnë

231
0

Kristi dhe Kejvina ndenjën për disa minuta të shtrirë në shtrat, ku nuk munguan as ngacmimet. Ajo i kërkoi Kristit që sonte të flinin bashkë.

Pasi kërkesën e saj e dëgjuan të gjithë banorët, këta të fundit hodhën edhe ngacmime ndaj të dyve, ku në një moment i thanë Kristit se është skuqur, mbase nga sikleti.

Luizi: Je gati duke rënë nga shtrati.

Kristi: Jo mo.

Luizi: Diçka ta ka thënë ty ajo, pranoje si burrat.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit