Home Aktualitet Kryegjyqtarja...

Kryegjyqtarja e ”Tik-Tok-ut”: Mos lejoni që klikimet dhe krimi të sakrifikojë një gjyqtar që ka dhënë jetën për këtë profesion

16
0

Enkeleda Kapedani në mbrojtjen e saj para ILD-së ka deklaruar se po bëhet ”kokë turku” nga persona që nuk i kanë arritur qëllimet e tyre. ”Mos lejoni që klikimet dhe krimi të sakrifikojë një gjyqtare që ka dhënë jetën për këtë profesion. Kam paraqitur dorëheqjen zi zv. kryetare e Gjykatës së Elbasanit”, tha ajo.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit