Home Aktualitet Kryeministri ...

Kryeministri hungarez përulet para ministres Kushi dhe xhelozia e ministrit Ahmetaj

7
0

Gjatë vizitës në Hungari pjesë e delegacionit parlamentar të kryeministrit Rama ishte edhe ministrja e arsimit Evis Kushi.

Foto e përuljes së kryeministrit hungarez Orban, po shëtit rrjeteve sociale si foto dite. Por duket xhelozia e ministrit Arben Ahmetaj kur teksa Orban puth dorën e pjestares së delegacionit, e shikon vengër kryeministrin pritës. Ndërsa ministrja Balluku rrezaton mirësi dhe mezi pret puthjen e dorës nga hungarezi Orban.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit