Home Aktualitet Kryeministri ...

Kryeministri prezanton qeverinë dhe programin politik (Video)

32
0

Në këto momente po flet kryeministri Rama. Ai po bën prezantimin e programit politik dhe përbërjes së Këshillit të Ministrave.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit