Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri Rama krah Benet Becit, merr pjesë në kremtimet e Karnavaleve në Shkodër

1555
0

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një vizitë në qytetin e Shkodrës.

Nën shoqërimin e kryetarit të bashkisë Shkodër Benet Beci, kreu i qeverisë bëri një ecje në pedonale deri tek kinema Millenium, e cila është në rikonstruksion e sipër, ndërsa Rama e vizitoi nga afër.

Kryeministri mori pjesë në kremtimet e karnavaleve përpara bashkisë ndërsa ndodhet nën praninë e bashkëshortes dhe djalit të tij.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit