Home Aktualitet Kryeministri ...

Kryeministri Rama në Dubai, pritet nga Presidenti i Emirateve të Bashkuara dhe kreu i OKB-së

359
0

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Emiratet e Bashkuara Arabe për të marrë pjesë në samitin e ndryshimeve klimatike.

Rama është pritur në Dudai nga Sheikh Mohammed bin Zayed Al Nahyan, President i Emirateve të Bashkuara Arabe, ndërsa është takuar edhe me Sekretarin e Përgjithshëm të OKB-së, Antonio Guterres, si dhe me presidentin e Këshillit Europian, Charles Michel.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit