Home KRYESORE Kryeministri ...

Kryeministri Rama nxjerr pamjet nga brenda avionit: Moment fluturimi Kukës – Tiranë (VIDEO)

577
0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm disa pamje të fluturimit nga aeroporti i Kukësit në atë të Rinasit.

Gjatë këtij, fluturimi Rama ka dhënë një intervistë për gazetarin e njohur Blendi Fevziu, me të cilin ka folur edhe për aeroportet e Vlorës dhe të Sarandës.

Për më shumë shihni videon e plotë të Ramës në Facebook:

MIRËMËNGJES 😊
dhe me një moment nga fluturimi Kukës – Tiranë, ju uroj një ditë të mbarë“.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit